Yıldırım, Erdoğan’ı telefon rehberine böyle kaydetmiş

Gündem 2 Ağustos 2019 19:32
Videoyu Aç Yıldırım, Erdoğan’ı telefon rehberine böyle kaydetmiş
A
a

Binali Yıldırım, Erdoğan’ı telefon rehberine böyle kaydetmiş

AKP İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Malatya’daki temasları kapsamında, Battalgazi Çınar Park’ta yaklaşık 5 bin gençle bir araya geldi. Yıldırım, diğer katılımcılarla birlikte türkü söyledikten sonra, gençlerin isteği üzerine telefonla AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı aradı.

Gençlerle görüşen Erdoğan, “Güzel yaz akşamında memleketinde herkesi en kalbi duygularla selamlıyorum. Sizlerin maşallah kayısı bol, bereketi de bol, Allah yolunuzu açık etsin. 2023’e çok farklı bir şekilde hazırlanacağız. İnşallah bu akşam Binali Bey, milletvekili arkadaşlarımız sizlerle bir aradalar. Nasip olursa bayramdan sonra en yakın zamanda ben de yapmakta olduğum ziyaretlerimi Malatya’ya sizleri ziyaret edip, Malatya’da şöyle hem açılışlar, hem güzel ilkleri yapmak suretiyle bende sizlerle heyecan katmak istiyorum. Sizlerle gençlerle dik durmak istiyorum. Fakat hiç durmadan çalışacağız.” dedi.

O anlarda Binali Yıldırım’ın, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, telefonuna ‘RTE’ olarak kaydetmesi dikkatlerden kaçmadı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ