Yıldırım ve İmamoğlu'ndan YSK'ya çağrı

Gündem 11 Nisan 2019 20:28
Videoyu Aç Yıldırım ve İmamoğlu'ndan YSK'ya çağrı
A
a

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'ndan YSK'ya çağrı

AKP temsilcilerinden ve Ekrem İmamoğlu'nda peşi sıra açıklamalar gelirken Binali Yıldırım sessiz kalmayı tercih etmişti.

"YSK KARAR SÜRECİNE SAYGIMIN GEREĞİDİR"

Bugün twitter hesabından sessizliğini bozan Yıldırım, "Son günlerde seçim süreci ile ilgili suskunluğumu yanlış yorumlayanlar var. Bilinmelidir ki bu tutumum YSK karar sürecine saygımın gereğidir. Süreci Partim ve yetkili kurullarımızla yakından takip ediyorum. Seçmen söyleyeceğini söyledi. Artık söz YSK’nındır. Nokta. Saygılarımla." dedi.

İMAMOĞLU'NDAN YSK'YA ÇAĞRI
Ekrem İmamoğlu, Küçükçekmece’de yaptığı konuşmada YSK'ya çağrıda bulunarak şu ifadeleri kullandı: ''YSK bu ülkenin demokrasi tarihinin belki de en önemli kararlarından birisini verecek. Bu milletin demokrasiye olan inancı sizin vereceğiniz karara bağlı. Birkaç kişiyi değil, 82 milyonu gözetmek zorundasınız ''

1000
icon
Demir İsmail 12 Nisan 2019 02:05

İMAMOĞLUNUN MAZBATASINI VERİN ARTIK TAHRİKKAR AÇIKLAMALARDA ORTADAN KALKSIN. BU NE REZİLLİK BÖYLE #DÜNYA# BİZİ İZLİYOR YAHU BURADA YÖNETİM ŞEKLİ #CUMHURİYETTİR# VE DEMOKRASİ KAZANMIŞTIR SİYONİST, FAŞİST İSRAİL VE ABD BİZİM İÇİŞLERİMİZE ÇOK MÜDAHALE EDİYOR. BURADA MİLLET İMAMOĞLUNU TEK GEÇMİŞTİR #YSK# GEREĞİNİ YAPIP MAZBATAYI VERMELİ.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ