Yılmaz'dan Kılıçdaroğlu'na: Bana sahip çıkmadın, trollerin önüne attın

Gündem 9 Kasım 2018 11:49
Videoyu Aç Yılmaz'dan Kılıçdaroğlu'na: Bana sahip çıkmadın, trollerin önüne attın
A
a

Öztürk Yılmaz'dan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na: Bana sahip çıkmadın, trollerin önüne attın...

CHP Milletvekili Öztürk Yılmaz’dan hakkında açılan disiplin soruşturması ile ilgili açıklama geldi. Yılmaz açıklamasında "Bu disiplin soruşturması yanlıştır, hukuksuzdur kınıyorum. Bu CHP'de farklı bir yerde olduğumuzun göstergesidir" dedi.

“SANA OLAN UMUDUMU KESMİŞ BİTİRMİŞİM BEN”

Yılmaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldığı açıklamasında şöyle konuştu:

"Bu disiplin soruşturması yanlıştır, hukuksuzdur kınıyorum. Bu CHP'de farklı bir yerde olduğumuzun göstergesidir. Eğer kendi partisinde kendi milletvekillerine karşı sansür uyguluyorlarsa bu CHP'nin politikası olamaz. Koca CHP'de sanki Cumhurbaşkanı adayı yokmuş gibi dışarıdan devşirme adaylar için kulisler yapanlar CHP'nin politikalarını ihlal etmişlerdir. Siz birisine diktatör diyorsanız siz kendi partinizin içerisinde onun bir karbon kopyası olursanız bu CHP'nin politikasına aykırıdır. Bütün seçimleri kaybedip hala koltuğunu terk etmeyen anlayış CHP politikası olamaz. Sana olan umudumu kesmiş bitirmişim ben. Hesabın benim önümü kesmek beni şeytanlaştırmak sen neyi savunuyorsun?”

“SİZ AŞAĞILIK BİR İŞE İMZA ATTINIZ”

Yılmaz açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Sen istiyorsun ki Öztürk Yılmaz partiden defolup gitsin istiyorsun çünkü sen beni rakip olarak görüyorsun. AKP ile iş tutuyorsun yanlış yoldasın. Partiyi zorlama hala yerel seçimlerde de yanlış yoldasın. Arkamda duramadın trollere teslim ettin. İstiyorsun ki çekip gideyim. Sen yönetemiyorsun ben de bir hazırlık içindeyim biliyorsun. Genel başkanlık olarak bir hazırlığımın olduğunu biliyorsun. Sen beni rakip olarak görüyorsun. Parti içindeki yükselişimden rahatsızsın. Tarih seni yargılayacak. Siz aşağılık bir işe imza attınız. İstifa etmiyorum ne yapıyorsan yap. Sıkıyorsa at beni buradan rezil ol kepaze ol.”

1000
icon
Müstafa 9 Kasım 2018 13:40

Kılıçdaroğlunun bugünden sonra değişmesini bende istiyorum.

0 0 Cevap Yaz
Hüseyin dinler 9 Kasım 2018 13:24

Doğruyu söyleyen biri çıtı en sonunda ama geç kalınmış bir hamle

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ