Zerrin Özer: Batı Erdoğan'ı kıskanıyor!

Gündem 25 Ağustos 2017 15:55
Videoyu Aç Zerrin Özer: Batı Erdoğan'ı kıskanıyor!
A
a

Zerrin Özer verdiği röportajda "Batı dünyası bizi kıskanıyor." dedi.

Zerrin Özer, hükümete yakın Akşam gazetesinden Tuba Kalçık’a konuştu. 

Özer, Kalçık’ın “Uluslararası alanda ülkemizi tanıtan konserler veren ilk isimlerdensiniz. Türkiye’yi hedef alan haberlerin artmasını nasıl yorumluyorsunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Tüm dünyanın gözü İstanbul’da ve Türkiye’de. Osmanlı’dan beri Batı dünyası bizi kıskanıyor. Artık onların her dediğine ‘Evet’ diyen bir Türkiye olmadığı için bizi hedef alıyorlar. Bunun yanı sıra Müslüman bir ülke olmamız da Batı’da rahatsızlık yaratıyor. Türkiye’ye yapılan bu ayrımcılık bana çok dokunuyor. Vatansever bir insan olarak, müziğimle Batı’da oluşan olumsuz tavrı değiştirmek ve vatanımızın güzelliklerini anlatmak için ülkeme katkı sunmak istiyorum. “

“CUMHURBAŞKANI’NI İNSAN OLARAK SEVDİĞİMİ SÖYLEDİM DİYE…”

Zerrin “Geçtiğimiz yıl sıkıntılı bir süreçten geçtiniz. Bir yandan sağlık problemleriyle uğraştınız diğer yandan ‘Erdoğan’ı seviyorum’ dediğiniz için hedef gösterildiniz. Hatta ölüm tehdidi bile aldınız…” sorusuna ise “Benim açıklamalarımın siyasi bir sebebi yoktu. Özgür bir ülkenin vatandaşı olarak sadece duygularımı dile getirdim. Cumhurbaşkanı'nı insan olarak sevdiğimi söyledim diye dışlandım, tehditler aldım. Zülfikarı kendimi bildim bileli boynumda taşırım, hatta ona bile laf edenler oldu. Halbuki  ben ne düşürsem onu dile getiren bir insanım. Sevdiğim de bellidir sevmediğim de…” diye yanıt verdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU