Zeynep Dizdar vekil olup Erdoğan gibi olmak istiyormuş

Gündem 6 Eylül 2018 16:38
Videoyu Aç Zeynep Dizdar vekil olup Erdoğan gibi olmak istiyormuş
A
a

Popcu Zeynep Dizdar vekil olup Recep Tayyip Erdoğan gibi olmak istiyormuş

90'lı yılların popüler şarkıcılarından olan ve “Önsezi” şarkısını geçen aylarda piyasaya süren Zeynep Dizdar, milletvekili olmak istediğini belirterek, "Asla bir haksızlık ve hile yapmazdım. Tayyip Erdoğan gibi olurdum" diye konuştu.

Azonceoldu.com'dan Hakan Kanburoğlu'na açıklamalarda bulunan şarkıcı ve besteci Dizdar, "Çok güzel bir ülkeyiz, Türkiye'ye oyun yapıyorlar ama başımızdaki lider bu oyunlara izin vermez" ifadelerini kullandı.

Siyaseti takip ettiğini söyleyen Dizdar, "Ne oluyor ne bitiyor, yorumluyorum. Bazen kendimi alamıyorum, coşuyorum. Şöyle olmalı, böyle olmalı diye evde bağırıyorum. Politikayla da ilgilenebilirmişim. Ben de adalet duygusu çok fazla acayip adilimdir. Milletvekili olmak isterdim" dedi,

Dizdar, "Nasıl bir milletvekili olurdun?" sorusuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı örnek göstererek yanıt verdi:

“Tozu dumana kattırırdım, asla bir haksızlık ve hile yapmazdım. Tayyip Erdoğan gibi olurdum. Erdoğan gibi kendi partimi kurardım, kendi güçlerimi ortaya koyardım. Akıllıysan kendi başına gideceksin. Ülkeni seven bir insansan kendi partini kuracaksın aynı cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı gibi.”

1000
icon
Gengiz Kaan 11 Kasım 2018 11:48

Parayı bastılarmı, Mia Khalifa'ya da söyletirler benzer şeyleri!...

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ